JACKET W klassikalise tegumoega fliis naistele

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 JACKET W 
klassikalise tegumoega fliis naistele

"Jacket W" on klassikalise tegumoega naiste fliis, mis ühendab endas soojuse ja stiili, sobides ideaalselt jahedamate ilmade tarbeks.

Valmistatud 100% polüestrist, on see fliis disainitud pakkuma maksimaalset soojapidavust ning mugavust, kaaludes 280 g/m², mis tagab piisava isolatsiooni ilma liigselt raskeks muutumata.

Fliisi disainil on mitmeid praktilisi omadusi, sealhulgas täispikk vormitud lukk, mis võimaldab kergesti riietust reguleerida sõltuvalt ilmastikuoludest. Lisaks on fliisil taskud, samuti vormitud lukuga, mis mitte ainult ei paku mugavat hoiustamisvõimalust väikestele esemetele, vaid lisavad ka esteetilist väärtust fliisile, muutes selle nii praktiliseks kui ka stiilseks.

Antipilling töötlus on oluline omadus, mis aitab säilitada fliisi välimust pika aja jooksul. See töötlus vähendab materjali topiliseks muutumist, tagades, et fliis püsib ka pärast korduvat kandmist ja pesemist sile ja korrektne.

"Jacket W" naiste fliis on suurepärane valik neile, kes otsivad kvaliteetset, soojapidavat ja stiilset riietust, mis sobib nii igapäevaseks kandmiseks kui ka välitegevusteks. Selle klassikaline disain ja funktsionaalsed omadused teevad sellest väärtusliku lisa igale garderoobile. Naiste mudel
 Soojustav kangas
 Täispikk vormitud lukk
 Taskud vormitud lukuga
 Antipilling töötlus (kangas ei lähe lihtsalt topiliseks)
 Materjal: 100% polüester
 Kaal: 280 g/m² 14.9€ 
Lisandub käibemaks

Küsi pakkumist
MEESTE MUDEL

TUTVU TEISTE WORK TOODETEGA

► WORKTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED