RESERVE vastupidav tööpolo meestele

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 RESERVE W 
vastupidav tööpolo naistele

RESERVE W naiste tööpolo on kvaliteetne ja soodsama hinnaklassi valik, mis on spetsiaalselt kavandatud vastu pidama töökeskkonna nõudmistele. 

Selle polo materjaliks on 65% puuvill ja 35% polüester, mis tagab nii mugavuse kui ka vastupidavuse. Kangas on piisavalt tugev, kaaludes 200 g/m², mis on ideaalne igapäevaseks kasutuseks, tagades samal ajal piisava hingavuse.

Polosärk on loodud spetsiaalselt naistele, pakkudes istuvust ja stiili, mis toetavad naise figuuri, samas säilitades professionaalse välimuse, mis on vajalik töökeskkonnas. Selle polo disain ja materjalivalik tagavad, et särk peab vastu ka sagedasele pesule ja karmidele töötingimustele, säilitades oma värvi ja kuju.

RESERVE W naiste tööpolo on suurepärane valik neile, kes otsivad kvaliteetset, ent taskukohast töörõivastust, mis on loodud kestma ja pakkuma mugavust läbi pikema tööpäeva. Seda polosärki saab kasutada erinevates töökeskkondades, alates teenindussektorist kuni kergema füüsilise tööni, pakkudes universaalset lahendust töörõivastele naistele. Vastupidav, tööriideks ideaalne soodsama hinnaklassi polosärk naistele
 Materjal: 65% puuvill / 35% polüester

 Kaal: 200 g/m² 9.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
MEESTE MUDEL

TUTVU TEISTE WORK TOODETEGA

► WORKTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED