WK303 
kvaliteetne pikkade varrukatega unisex särk

WK303 on kvaliteetne pikkade varrukatega unisex särk, mis on valmistatud vastupidavuse ja keskkonnasõbralikkuse silmas pidades. 

See mudel on saadaval kahes materjalivalikus: 100% orgaaniline puuvill ja fluorestseeruvad toonid, mis on valmistatud 65% taaskasutatud polüester ning 35% orgaaniline puuvill, mõlemad kaaluga 200 g/m².

Sirge lõikega unisex disain tagab, et särk sobib nii meestele kui naistele, pakkudes mugavat ja stiilset välimust. Kaeluses olev ärarebitav brändi silt lisab kasutusmugavust, võimaldades sildi eemaldamist ilma särgile kahju tekitamata.

Eriline tähelepanu on pööratud särgi vastupidavusele: see vastab ISO15797 standardile, mis tähendab, et särk talub vähemalt 20 tööstuslikku pesukorda, säilitades oma vormi ja värvi. See teeb WK303 särgist suurepärase valiku töökeskkondadesse, kus riided peavad vastu pidama sagedasele ja intensiivsele pesule.

WK303 särk on ideaalne valik nii tööks kui vabaks ajaks, ühendades endas kvaliteeti, stiili ja keskkonnateadlikkust. See on suurepärane valik neile, kes otsivad pikaajaliselt vastupidavat ja mugavat rõivaeset. Unisex mudel (sirge lõige)
 Kaeluses ärarebitav brändi silt
 ISO15797 standard - tööstuslik pesu min. 20 korda
 Vastupidav ja kvaliteetne pikkade varrukatega särk
 Materjal: 100% orgaaniline puuvill / fluo. toonid 65% taaskasutatud polüester ja 35% orgaaniline puuvill

 Kaal: 200 g/m² 12.9€ 
 3XL-5XL : 14.9€ 
 fluoresence yellow & orange : 13.9€ / 3XL-5XL : 15.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
T-SÄRK

TUTVU TEISTE ORGANIC TOODETEGA

TUTVU TEISTE WORK TOODETEGA
TELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED