WK207 orgaanilisest kangast tööpolo meestele

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 WK207 
orgaanilisest kangast tööpolo meestele

WK207 meeste tööpolo on valmistatud jätkusuutlikkuse ja kvaliteedi silmas pidades, kasutades orgaanilist puuvilla ja ümbertöödeldud polüestrit. 

Polo koosneb 60% orgaanilisest puuvillast ja 40% post-consumer ümbertöödeldud polüestrist, pakkudes nii keskkonnasõbralikkust kui ka suurepärast vastupidavust. Kangas kaalub 180 g/m², mis teeb sellest kerge, kuid siiski piisavalt vastupidava igapäevaseks kandmiseks töökeskkonnas.

Polo on disainitud meestele, tagades mugava ja stiilse välimuse. Lisafunktsioonidena on polol kolm nööpi, mis võimaldavad kergelt reguleerida kaeluse laiust, ja küljelõhikud, mis suurendavad liikumisvabadust ja mugavust. Need omadused teevad sellest polo ideaalse valiku aktiivseks tööpäevaks.

Pesemisjuhised näitavad, et polo on masinpestav 60 kraadi juures, mis on oluline omadus töörõivastele, tagades lihtsa ja tõhusa puhastuse ka raskemate plekkide puhul.

WK207 polo on VEGAN sertifikaadiga, mis tähendab, et tootmisprotsessis ei ole kasutatud loomseid saadusi ning kõik materjalid ja töötlused vastavad vegan standarditele.

See polo on ideaalne valik meestele, kes otsivad vastutustundlikult toodetud ja keskkonnasõbralikku töörõivast, mis ei tee järeleandmisi kvaliteedis ega stiilis. Meeste mudel
 Pestav 60 kraadiga
 Jätkusuutlikult toodetud ja vastupidav kangas
 3 nööbiga
 Küljelõhikud
 VEGAN
 Materjal: 60 % orgaaniline puuvill/ 40% post-consumer ümbertöödeldud polüester
 Kaal: 180 g/m² 12.9€ 
 3XL-6XL : 14.9€ 
Lisandub käibemaks

Küsi pakkumist
TUTVU TEISTE ORGANIC TOODETEGA

TUTVU TEISTE WORK TOODETEGA

► WORKTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED