WK275 antibakteriaalne ja anti-pilling töötlusega naiste polo

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 WK275 
antibakteriaalse ja anti-pilling töötlusega naiste polo

WK275 naiste polo ühendab endas stiili ja funktsionaalsust, pakkudes ideaalset töörõivastust, mis on vastupidav ja hügieeniline. 

Polo on valmistatud 65% polüestrist ja 35% puuvillast, mis annab särkidele nii tugevuse kui ka mugavuse. Kangas kaalub 200 g/m², tagades piisava vastupidavuse igapäevaseks kandmiseks, samal ajal säilitades kanga hingavuse ja mugavuse.

WK275 eristub tänu SilverPlus® antibakteriaalsele töötlusele, mis kasutab hõbeda ioone, et pakkuda kaitset bakterite ja lõhnade vastu, hoides särgi kauem värskena. Lisaks on polo varustatud anti-pilling töötlusega, mis aitab vältida materjali topiliseks muutumist, säilitades särgi sileda ja korrektse välimuse isegi peale mitmeid pesukordi.

Polo disain sisaldab kaht nööpi plaketil, mis lisab elegantsi, ja küljelõhikut, mis tagab suurema liikuvuse ja mugavuse kandmisel. WK275 on masinpestav kuni 60 kraadi juures, mis muudab hoolduse lihtsaks ja tagab, et polo säilitab oma funktsionaalsed ja esteetilised omadused pikema aja jooksul.

WK275 naiste polo on seega suurepärane valik naistele, kes vajavad töörõivast, mis on mitte ainult mugav ja stiilne, vaid pakub ka lisakaitset ja vastupidavust töökeskkonnas. See on ideaalne lahendus, kui otsitakse rõivaeset, mis peab vastu nõudlikule tööpäevale ja aitab samal ajal säilitada professionaalset ilmet. Naiste mudel
 Suurepärane polo töörõivastuseks
 2 nööbiga
 SilverPlus® antibakteriaalne töötlus
 Anti-pilling töötlus (ei lähe topiliseks)
 Pestav 60 kraadiga
 Vastupidav ja tugev kangas
 Küljelõhi
 2 nööbiga
 SilverPlus® antibakteriaalne töötlus
 Materjal: 65% polüester / 35% puuvill
 Kaal: 200 g/m² 12.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
MEESTE MUDEL

PIKKADE VARRUKATEGA

TUTVU TEISTE WORK TOODETEGA

► WORKTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED