WK277 vastupidav, antibakteraalse ja anti-pilling töötlusega naiste polo

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 WK277 
vastupidav, antibakteraalse ja anti-pilling töötlusega naiste polo

WK277 naiste polo on loodud spetsiaalselt naissoost töötajatele, pakkudes mugavust ja funktsionaalsust igapäevases töökeskkonnas.

Polo on valmistatud 65% polüestrist ja 35% puuvillast, mis tagab nii vastupidavuse kui ka mugavuse. Materjali kaal on 200 g/m², mis teeb sellest kerge, kuid samas piisavalt vastupidava töörõiva.

Polo eripäraks on SilverPlus® antibakteriaalne töötlus, mis vähendab efektiivselt lõhnu ja baktereid, tagades riietuse hügieenilisuse ka pikemal kandmisel. See teeb polo suurepäraseks valikuks, kui on vaja säilitada värskus ja puhtus ka aktiivse tööpäeva vältel.

Täiendav anti-pilling töötlus aitab säilitada polo uudse välimuse pikema aja jooksul, vältides materjali topiliseks minemist isegi pärast korduvaid pesusid. Polo on disainitud vastu pidama ka 60 kraadisele pesule, mis tagab lihtsa ja efektiivse hoolduse.

Disaini elementide hulka kuuluvad kaks nööpi esiküljel, mis lisavad riietusele klassikalist ilmet ning väikesed lõhikud külgedel, mille sisemised kontrasttoonid pakuvad stiilset aktsenti. Nende omaduste kombinatsioon muudab WK277 naiste polo ideaalseks valikuks töörõivastuseks erinevates keskkondades, olles samaaegselt praktiline ja stiilne. Naiste mudel
 Suurepärane töörõivastus
 2 nööbiga
 SilverPlus® antibakteriaalne töötlus vähendab lõhnu ja baktereid
 Vastupidav, kannatab 60 kraadist pesu
 Anti-pilling töötlus - ei lähe kergesti topiliseks
 Mugav ja mõnus seljas
 Külgedel väikesed lõhikud, mis seest kontrastse tooniga
 Materjal: 65% polüester / 35% puuvill
 Kaal: 200 g/m² 13.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
MEESTE MUDEL

LÜHIKESTE VARRUKATEGA

TUTVU TEISTE WORK TOODETEGA

► WORKTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED