COOL praktiline ja mugav softshell jope meestele

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 COOL 
praktiline, õhuke ja mugav softshell jope meestele

Cool praktiline, õhuke ja mugav softshell jope meestele sobib suurepäraselt ettevõtetele, kes otsivad oma töötajatele kerget, ent usaldusväärset kaitset pakkuvat riietuseset. 

See kolmekihiline softshell-jakk on varustatud TPU-membraaniga, mis tagab kaitse niiskuse ja tuule eest ning tagab veekindluse kuni 5000 mm. Selle hingavus (2000 g/m²/24h) võimaldab töötajatel jääda mugavalt kuivaks ka intensiivse tegevuse ajal.

Valmistatud 100% polüestrist ja kaaluga 210 g/m², on jope kerge ja sobib ideaalselt välitingimustes töötamiseks, ilma et see tunduks ebamugav. Täispikk lukk ja reguleeritavad elastse pingutusnööriga kapuuts ning alumine äär muudavad jope kandmise veelgi kohandatavamaks erinevate kehakujude jaoks.

Takjakinnitusega reguleeritavad varrukasuud võimaldavad liikuvust ja täiendavat kaitset. Peidetud lukuga rinnatasku ja lukuga küljetaskud on disainitud oluliste töövahendite mugavaks kaasaskandmiseks.

Jope on saadaval viies värvitoonis, mis sobivad hästi ettevõtte brändinguga. Cool softshell jope on ideaalne valik ettevõtetele, kes otsivad oma meeskonnale praktilist, funktsionaalset ja kaasaegset lahendust, mis tagab töötajate mugavuse ning kaitse välitingimustes. Meeste mudel
 TPU membraan: valmistatud termoplastilisest polüuretaanist, keskkonnasõbralikust materjalist ning selle peamised omadused on niiskuse läbilaskvus, tuulekindlus ja veekindlus
 Softshell: 100% polüester
 Veekindlus 5 000 mm, hingavus 2 000 g/m²/24h
 3-kihiline softshell koos membraaniga
 Täispikk lukk
 Kapuuts ja alumine äär reguleeritavad elastse pingutusnööriga
 Varrukasuud reguleeritavad takjakinnitusega
 Rinnatasku, millel lukk peidetud
 Taskud lukkudega
 Kaal: 210 g/m² 56.9€ 
Lisandub käibemaks

Küsi pakkumist


TELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED