COOL W praktiline ja mugav softshell jope naistele

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 COOL W 
praktiline, õhuke ja mugav softshell jope naistele

COOL W softshell jope naistele on praktiline, kerge ja õhuke rõivaese, mis sobib ideaalselt neile, kes otsivad mugavat ja ilmastikukindlat jope lahendust. 

Selle naiste mudel on disainitud naiselikuma lõike ja ergonoomilise istuvusega, sobides hästi ettevõtetele, kes soovivad varustada oma töötajaid kvaliteetse välisrõivaga, või eraisikutele igapäevaseks kasutamiseks.

Jope peamine kaitsekiht on TPU membraan, mis on valmistatud termoplastilisest polüuretaanist, keskkonnasõbralikust materjalist. TPU omadused tagavad veekindluse, tuulekindluse ja niiskuse läbilaskvuse, muutes jope ideaalseteks erinevateks ilmastikutingimusteks. Kolmekihiline softshell koos membraaniga loob suurepärase kaitse külma, tuule ja vee eest, pakkudes samas mugavust.

Veekindlus 5000 mm ja hingavus 2000 g/m²/24h tagavad, et jope püsib funktsionaalne ka aktiivse kasutamise korral. Täispikk lukk ja reguleeritavad kapuuts ning alumine äär elastse pingutusnööriga võimaldavad kanda jopet vastavalt vajadusele. Varrukasuud on reguleeritavad takjakinnitusega, mis tagab parema istuvuse.

Lukkudega taskud ja peidetud lukuga rinnatasku lisavad praktilisust ja hoiavad olulised esemed käepärast. Kerge kaaluga, 210 g/m², sobib jope suurepäraselt sportlikuks kasutamiseks ja igapäevasteks välitegevusteks. Saadaval on viis tooni, mis pakuvad mitmekülgseid stiilivalikuid. Naiste mudel
 TPU membraan: valmistatud termoplastilisest polüuretaanist, keskkonnasõbralikust materjalist ning selle peamised omadused on niiskuse läbilaskvus, tuulekindlus ja veekindlus
 Softshell: 100% polüester
 Veekindlus 5 000 mm, hingavus 2 000 g/m²/24h
 3-kihiline softshell koos membraaniga
 Täispikk lukk
 Kapuuts ja alumine äär reguleeritavad elastse pingutusnööriga
 Varrukasuud reguleeritavad takjakinnitusega
 Rinnatasku, millel lukk peidetud
 Taskud lukkudega
 Kaal: 210 g/m² 54.9€ 
Lisandub käibemaks

Küsi pakkumist


TELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED