NANO W uudne softshell jope naistele

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 NANO W 
uudne softshell jope naistele

 55.9€ 
Lisandub käibemaks

Küsi pakkumistNANO W softshell jope naistele on vastupidav ja mugav rõivaese, mis sobib nii ettevõtetele kui ka eraisikutele. 

See naiste mudel on loodud arvestades kehaehitust ja mugavust, pakkudes samas kõrget kaitset.

Jope peamine kaitsekiht on TPU membraan, mis on valmistatud keskkonnasõbralikust termoplastilisest polüuretaanist. See materjal tagab suurepärase niiskuse läbilaskvuse, tuule- ja veekindluse. Perforeeritud mikrofliis on 100% polüester, pakkudes soojust ja mugavust.

Selle veekindlus on 5000 mm ja hingavus 600 g/m²/24h, võimaldades püsida kuivas ja mugavas seisundis ka rasketes ilmastikuoludes. Kolmekihiline softshell koos Nanotex® viimistlusega tõrjub tõhusalt vett ja mustust.

Jope on kerge figuuriga lõikega, pakkudes täpselt sobivat vormi ja stiili. Pingutusnööriga kapuuts ning reguleeritavad kinnitused kapuutsi ja varrukate jaoks võimaldavad ideaalset kohandamist vastavalt vajadustele. Täispikk lukk klapiga, rinnatasku ja lukkudega taskud muudavad selle eriti praktiliseks. Kumer ja veidi pikem tagaosa lisavad kaitset, samas kui sisemine mikrofliis on töödeldud antipilling viimistlusega, mis hoiab ära topiliseks muutumise.

Softshell on valmistatud 100% polüestrist NANOtex® töötlusega, kaaluga 280 g/m².

Neljast toonist koosnev värvivalik ja ergonoomiline disain muudavad NANO W jope suurepäraseks valikuks tööle, sportimiseks ja igapäevaseks kandmiseks. Naiste mudel
 TPU membraan: valmistatud termoplastilisest polüuretaanist, keskkonnasõbralikust materjalist ning selle peamised omadused on niiskuse läbilaskvus, tuulekindlus ja veekindlus
 Perforeeritud mikrofliis: 100% polüester
 Veekindlus 5 000 mm, hingavus 600 g/m²/24h
 3-kihiline softshell
 Nanotex® viimistlus vee läbitungimise ärahoidmiseks
 Kerge figuuriga lõige
 Täispikk lukk klapiga
 Pingutusnööriga kapuuts
 Kapuuts ja varrukad reguleeritavad kinnitustega
 Taskud lukkudega
 Rinnatasku
 Kumer ja veidi pikem tagaosa
 Sisemine mikrofliis antipilling töötlusega (ei lähe nii lihtsalt topiliseks)
 Softshell: 100% polüester, NANOtex® töötlusega
 Kaal: 280 g/m²


TELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED