NANO uudne softshell jope meestele

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 NANO 
uudne softshell jope meestele

NANO softshell jope meestele on loodud pakkuma optimaalset mugavust ja kaitset nii ettevõtete kui ka eraisikute vajadustele vastavalt. 

See meeste mudel on valmistatud kvaliteetsest termoplastilisest polüuretaanist (TPU), mis on tuntud oma keskkonnasõbralikkuse, niiskuse läbilaskvuse, tuule- ja veekindluse poolest.

Jope disain sisaldab perforeeritud mikrofliisi, mis on 100% polüester, tagades mugavuse ja soojuse kõikides ilmastikuoludes. Veekindlus 5000 mm ja hingavus 600 g/m²/24h tagavad, et jope püsib efektiivne ka aktiivsel kasutamisel. Kolmekihiline softshell koos Nanotex® viimistlusega lisab kaitset vee ja mustuse vastu, muutes selle ideaalseks valikuks välistingimustes töötamiseks.

Jope on kerge, figuurijärgne lõige ja täispikk lukk klapiga kombineeritud pingutusnööriga kapuutsi, reguleeritavate kinnitustega kapuutsi ja varrukatega, lukkudega taskute ning rinnataskuga suurendavad praktilisust. Kumer ja veidi pikem tagaosa lisavad kaitset ja stiili, samal ajal kui sisemine mikrofliis on antipilling töötlusega, mis hoiab materjali kauem uueväärilisena.

NANO softshell jope on saadaval neljas erinevas toonis, pakkudes nii individuaalsetele klientidele kui ka ettevõtetele sobiva lahenduse. Jope vastupidavus ja stiilne disain teevad sellest ideaalse valiku nii tööks kui vaba aja veetmiseks. Meeste mudel
 TPU membraan: valmistatud termoplastilisest polüuretaanist, keskkonnasõbralikust materjalist ning selle peamised omadused on niiskuse läbilaskvus, tuulekindlus ja veekindlus
 Perforeeritud mikrofliis: 100% polüester
 Veekindlus 5 000 mm, hingavus 600 g/m²/24h
 3-kihiline softshell
 Nanotex® viimistlus vee läbitungimise ärahoidmiseks
 Kerge figuuriga lõige
 Täispikk lukk klapiga
 Pingutusnööriga kapuuts
 Kapuuts ja varrukad reguleeritavad kinnitustega
 Taskud lukkudega
 Rinnatasku
 Kumer ja veidi pikem tagaosa
 Sisemine mikrofliis antipilling töötlusega (ei lähe nii lihtsalt topiliseks)
 Softshell: 100% polüester, NANOtex® töötlusega
 Kaal: 280 g/m² 55.9€ 
Lisandub käibemaks

Küsi pakkumist


TELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED