QUEEN HOODED 
naiste kapuutsiga pusa

Naiste kapuutsiga pusa: elegants ja mugavus ühes

Queen Hooded naiste kapuutsiga pusa ühendab endas kvaliteedi, mugavuse ja stiili, pakkudes naistele luksuslikku kandekogemust. Kergelt kehasse õmmeldud lõige rõhutab naiselikku siluetti, pakkudes samal ajal piisavalt mugavust ja liikumisvabadust.

Pusa on valmistatud mõnusast ja pehmest kangast, mis annab luksusliku tunde ja välimuse. Paelte otstes ja kapuutsi osas, kust paelad väljuvad, lisavad metalldetailid elegantset aktsenti, muutes selle pusa mitte ainult mugavaks, vaid ka stiilseks lisandiks igale garderoobile.

Seest uhutud pehme materjal tagab erakordse mugavuse ja soojuse, muutes selle pusa ideaalseks valikuks jahedamateks päevadeks. Materjalikoostis, 80% jätkusuutlikult toodetud kammpuuvillast ja 20% polüestrist, rõhutab keskkonnateadlikkust ja kvaliteeti, pakkudes vastupidavat ja pehmet rõivaeset.

280 g/m² kaaluga kangas on ideaalses tasakaalus, pakkudes piisavalt soojendavat mugavust ilma liigse raskuseta. Queen Hooded naiste kapuutsiga pusa on suurepärane valik naistele, kes otsivad kvaliteetset, mugavat ja stiilset rõivaeset, mis ühendab endas elegantsi ja praktilisust.• Naiste mudel (kergelt kehasse õmmeldud)

• Mõnusa ja pehme kangaga kvaliteetne naiste pusa
• Luksusliku tunde ja välimusega kangas
• Paelte otstes metalldetailid
Kapuutsi osas, kus paelad väljuvad, on metalldetailid
• Seest uhutud pehme materjal
• Materjal: 80% jätkusuutlikult toodetud kammpuuvill / 20% polüester
• Kaal: 280 g/m²
 23.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
MEESTE / UNISEX MUDEL

► KING HOODED

NAISTE MUDEL (ORGANIC)

► ORGANIC HOODED W

KLASSIKALINE

► QUEEN CREWNECK
► ORGANIC CREWNECK W

KAPUUTSI JA LUKUGA

► QUEEN ZIPPED HOOD
► ORGANIC ZIPPED HOOD W

TUTVU TEISTE PUSADEGA

► PUSAD
► KAPUUTSIGA PUSAD
► LUKUGA PUSADTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED