QUEEN CREWNECK 
naiste pusa
 18.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist Klassikaline ümara kaelusega naiste mudel (kergelt kehasse õmmeldud)
 Elegantne naiste pusa
 Luksusliku tunde ja välimusega kangas
Mõnus ja väga pehme kangas
Sees pehme uhutud materjal
Materjal: 80% jätkusuutlikult toodetud kammpuuvill / 20% polüester

Kaal: 280 g/m²
Queen Crewneck naiste pusa: elegants ja mugavus igapäevaseks kandmiseks

Avasta Queen Crewneck naiste pusa - täiuslik segu stiilist, mugavusest ja jätkusuutlikkusest. See klassikaline ümara kaelusega mudel, mis on kergelt kehasse õmmeldud, pakub ideaalset tasakaalu vormi ja funktsiooni vahel. Pusa on loodud naiselikkust esile tooma, ühendades endas elegantse disaini ja luksusliku kangastunde.

Kangas ise on hoolikalt valitud, et pakkuda nii pehmust kui ka vastupidavust. 80% jätkusuutlikult toodetud kammpuuvilla ja 20% polüestri kombinatsioon tagab kõrge kvaliteedi, samas kui 280 g/m² kaal annab kangale piisava tiheduse, et olla vastupidav, ent samas õhuline. Seesmine pehme uhutud materjal lisab veelgi mugavust, muutes selle pusaga veedetud päevad eriti nauditavaks.

Queen Crewneck pusa on ideaalne valik nii ettevõtetele, kes soovivad oma meeskonnale kvaliteetset ja stiilset riietust, kui ka eraisikutele, kes hindavad jätkusuutlikkust ja mugavust. Selle pusa abil saate rõhutada oma kvaliteediteadlikkust ja stiilitunnetust, olles samal ajal toetav jätkusuutlikule moele.

Investeeri Queen Crewneck naiste pusasse, et lisada oma garderoobi tükike luksust, mis ei lähe moest välja.


TELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED