ORGANIC ZIPPED HOOD W naiste orgaanilisest puuvillast lukuga pusa

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 ORGANIC ZIPPED HOOD W 
naiste kapuutsi, luku ja taskuga pusa

 24.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist Naiste mudel (kergelt kehasse õmmeldud)
Orgaanilistest materjalidest kvaliteetne sile kangas
Kaeluses puudub brändi silt
Toode ei ole seest uhutud (karvane)
 Toodetud keskkonnateadlikult, jätkusuutlikult ja keskkonnahoidlikult
Materjal: 80% orgaaniline puuvill / 20% taaskasutatud polüester

Kaal: 280 g/m²Organic Zipped Hood W naiste kapuutsi, luku ja taskuga pusa: jätkusuutlik valik stiilsele naisele

Organic Zipped Hood W pusa on disainitud naistele, pakkudes kergelt kehasse õmmeldud lõiget, mis rõhutab naiselikku siluetti, samas pakkudes mugavust ja liikumisvabadust. Pusa kasutab kvaliteetset siledat kangast, mis on toodetud orgaanilistest materjalidest, tagades nii pehmuse kui ka vastupidavuse.

Kaeluses puuduva brändi sildi eemaldamine lisab tootele minimalistlikku ja puhtat välimust, võimaldades samas kergemini kohandada või lisada isiklikku brändingut. Toodet iseloomustab selle jätkusuutlik ja keskkonnahoidlik tootmisprotsess, mis rõhutab keskkonnateadlikkust ja vastutustundlikku tarbimist.

Materjalikoostis, 80% orgaaniline puuvill ja 20% taaskasutatud polüester, ühendab endas keskkonnasõbralikkuse ja kvaliteedi, pakkudes pehmet ja mugavat kandekogemust. 280 g/m² kaaluga kangas on ideaalses tasakaalus, pakkudes piisavalt soojendavat mugavust ilma liigse raskuseta, tehes sellest suurepärase valiku erinevateks ilmastikutingimusteks.

Organic Zipped Hood W naiste kapuutsi, luku ja taskuga pusa on suurepärane valik naistele, kes otsivad stiilset, mugavat ja eetiliselt toodetud rõivaeset. Selle pusa valimine näitab teadlikku lähenemist moele, ühendades stiili, mugavuse ja keskkonnateadlikkuse.

TELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED