STREET LS mitmevärviline pikkade varrukatega särk

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 STREET LS 
mitmevärviline pikkade varrukatega särk

Street LS särk on loodud vastupidavuse ja stiili ühendamiseks, ideaalne valik meestele, kes vajavad töörõivaid, mis peavad vastu nõudlikule töökeskkonnale, kuid soovivad samas ka head välja näha. 

See pikkade varrukatega särk on valmistatud 100% puuvillast, pakkudes suurt mugavust ja hingavust, mis on oluline pikki töötunde nõudvates tingimustes.

Kaaluga 180 g/m² on see särk piisavalt robustne, et taluda igapäevast kandmist tööl, sealhulgas töökojas või ehitusplatsil, kuid on samal ajal kerge, et tagada kandmismugavus ja liikumisvabadus. Mitmevärviline disain ei ole mitte ainult silmatorkav, vaid aitab ka maskeerida töötamisest tingitud plekke, muutes selle ideaalseks valikuks neile, kes tegelevad määrdumist põhjustavate töödega.

Street LS särk on suurepärane valik töömeestele, kes otsivad funktsionaalset, kuid samas stiilset riietust. Särk on praktiline töörõivas, mis ei ohverda välimust, sobides suurepäraselt kasutamiseks ka väljaspool tööaega. Lisaks on see suurepärane alus personaliseerimiseks, võimaldades ettevõttel lisada trükki või tikandiga oma logo või sõnumit, mis tõstab esile brändi identiteeti ja professionaalsust. Materjal: 100% puuvill
 Kaal: 180 g/m² 9.9€ 
 3XL : 11.9€ 
 4XL : 12.9€ 

Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
TUTVU TEISTE "WORK" TOODETEGA

TUTVU TEISTE SÄRKIDEGA

► SÄRGID
► PIKKADE VARRUKATEGA SÄRGID
► V-KAELUSEGA SÄRGID
► MITMEVÄRVILISED SÄRGID
► MAIKAD / TANK TOPID


TELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED